वि.सं.   बुधबार, मंसिर ६, २०७४   तदनुसार  22 November 2017

प्रदेश नम्बर ५ का सबै स्थानीय तहमा एमालेद्वारा उम्मेदवार सार्वजनिक (सूची सहित)

        बअ सम्बाददाता   |   प्रकाशित मितिः सोमवार, जेष्ठ २९, २०७४     ::: 394 पटक पढिएको   |  

काठमाडौं ।
नेकपा एमालेले प्रदेश नम्बर पाँचका १२ जिल्लामा पर्ने नगर प्रमुख, उपप्रमुख, गाउँपालिकाका अध्यक्ष उपाध्यक्षको उम्मेदवारी टुंग्याएको छ । एमाले प्रचारविभाग प्रमुख योगेश भट्टराईले दिएको जानकारी अनुसार प्रदेश नम्बर ५ मा रहेको बुटवल उपमहानगरपालिकामा शिव सुवेदीले मेयरको र गोमा आचार्यले उपमेयरको टिकट प्राप्त गरेका छन् ।

प्रदेश नम्बर ५ मा नेकपा एमाले०का उम्मेदवारहरु

१. परासी जिल्ला

 सरावल गाउँपालिका
अध्यक्ष – प्रल्हाद पासवान
उपाध्यक्ष – पानमती चौधरी फौजदार

 पाल्हीनन्दन गाउँपालिका
अध्यक्ष – सुरेश तेली
उपाध्यक्ष – सकुन्तला देवी पटनवार

 प्रतापपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष – दुधनाथ गुप्ता
उपाध्यक्ष – मिनाकुमारी कक्षपति

 सुस्ता गाउँपालिका
अध्यक्ष – रामपसाद पाण्डे
उपाध्यक्ष – ईन्द्रकुमारी थरुनी

 बर्दघाट नगरपालिका
प्रमुख – धीरज शर्मा ९बस्याल०
उपप्रमुख – माया पौडेल

 सुनवल नगरपालिका
प्रमुख – विमला अर्याल
उपप्रमुख – दधिराम अर्याल

 रामग्राम नगरपालिका
प्रमुख – उमाशंकर चौधरी
उपप्रमुख – उमा यादव

२. रुपन्देही जिल्ला

 बुटवल उप–महानगरपालिका
प्रमुख – शिवराज सुवेदी
उपप्रमुख – गोमा आचार्य

 देवदह नगरपालिका
प्रमुख – टिकाराम चापागाई
उपप्रमुख – विद्या गुरुङ

 तिलोत्तमा नगरपालिका
प्रमुख – वासुदेव घिमिरे
उपप्रमुख – जागेश्वरी चौधरी

 सैनामैना नगरपालिका
प्रमुख – चित्रबहादुर केसी
उपप्रमुख – विना रानामगर

 ओमसतीया गाउँपालिका
अध्यक्ष – ईन्द्रजीत यादव
उपाध्यक्ष – राजकुमारी चौधरी

 रोहिणी गाउँपालिका
अध्यक्ष – नरसिंह चौधरी
उपाध्यक्ष – अनिता हरिजन

 सिद्धार्थनगर नगरपालिका
प्रमुख – हरि अधिकारी
उपप्रमुख – उमा काफ्ले

 मायादेवी गाउँपालिका
अध्यक्ष – रामचन्द्र यादव
उपाध्यक्ष – द्रौपदी चौधरी

 मर्चवारीमाई गाउँपालिका
अध्यक्ष –  कमलेश यादव
उपाध्यक्ष – वृन्दा गौण

 सम्मरीमाई गाउँपालिका
अध्यक्ष –  सुभान मुसल्मान
उपाध्यक्ष – रेश्मी धोवी

 कोटहीमाई गाउँपालिका
अध्यक्ष – विन्द्याचल यादव
उपाध्यक्ष – गंगादेवी ठटेर

 लुम्बिनी साँस्कृतिक नगरपालिका
प्रमुख – ईन्साफ मुसलमान
उपप्रमुख – गोमा गुरुङ

 गैडहवा गाउँपालिका
अध्यक्ष – सुरेन्द्रकुमार पौडेल
उपाध्यक्ष – कलावती जैसवाल

 कञ्चन गाउँपालिका
अध्यक्ष – गोकर्ण क्षेत्री
उपाध्यक्ष – गोमा तरामु

 शुद्धोधन गाउँपालिका
अध्यक्ष – किसुनचन चौधरी
उपाध्यक्ष – शान्ता ज्ञवाली

 सियारी गाउँपालिका
अध्यक्ष – अयोध्या चौधरी
उपाध्यक्ष – अमृता गुरुङ

३. कपिलवस्तु जिल्ला

 वाणगंगा नगरपालिका
प्रमुख – विमला घिमिरे
उपप्रमुख – चक्रपाणि अर्याल

 वुद्धभूमि नगरपालिका
प्रमुख – रुपेश श्रेष्ठ
उपप्रमुख – मञ्जु चौधरी

 शिवराज नगरपालिका
प्रमुख – नेत्रराज अधिकारी
उपप्रमुख –  शिवकुमारी चौधरी

 कृष्णनगर नगरपालिका
प्रमुख – सुशील श्रीवास्तव
उपप्रमुख – सपुरन निशा

 महारागञ्ज नगरपालिका
प्रमुख – मैराज खान
उपप्रमुख –

 कपिलवस्तु नगरपालिका
प्रमुख – आजाद अहमद दर्जी
उपप्रमुख – सरिता आचार्य

 विजयनगर गाउँपालिका
अध्यक्ष – गोपाल थापा
उपाध्यक्ष –

 यसोधरा गाउँपालिका
अध्यक्ष – हरम सरिफ मुसल्मान
उपाध्यक्ष – साधिका यादव

 मायादेवी गाउँपालिका
अध्यक्ष – फौजिया नसिम
उपाध्यक्ष – राधेश्याम कुर्मी

 शुद्धोधन गाउँपालिका
अध्यक्ष – अब्दुल मुजिम खाँ
उपाध्यक्ष – राधिका यादव

४. दाङ जिल्ला

 तुलसीपुर उप–महानगरपालिका
प्रमुख – घनश्याम पाण्डे
उपप्रमुख – माया आचार्य

 घोराही उप–महानगरपालिका
प्रमुख – नरुलाल चौधरी
उपप्रमुख – सिता न्यौपाने

 बबई गाउँपालिका
अध्यक्ष – भुवनेश्वर पौडेल
उपाध्यक्ष – सावित्रा विश्वकर्मा

 शान्तिनगर गाउँपालिका
अध्यक्ष – विष्णुबहादुर केसी
उपाध्यक्ष – खिमा पाण्डे

 दंगीशरण गाउँपालिका
अध्यक्ष – भागिराम चौधरी
उपाध्यक्ष – सीमा न्यौपाने

 वंगलाचुली गाउँपालिका
अध्यक्ष – गिरबहादुर कँवर
उपाध्यक्ष – तारा थापा

 राप्ती गाउँपालिका
अध्यक्ष – खिमबहादुर केसी
उपाध्यक्ष – हिमानी न्यौपाने

 गढवा गाउँपालिका
अध्यक्ष – सहजराम यादव
उपाध्यक्ष – शान्ती चौधरी

 राजपुर गाउँपालिका
अध्यक्ष – कुलराज गिरी
उपाध्यक्ष – सीता यादव

 लमही नगरपालिका
अध्यक्ष – कुलबहादुर केसी
उपाध्यक्ष – मीना गुरुङ

 ५. बाँके जिल्ला

 नेपालगञ्ज उप–महानगरपालिका
प्रमुख – समसुद्दिन सिद्धिकी
उपप्रमुख – शान्तीदेवी ढकाल

 नरैनापुर गाउँपालिका
अध्यक्ष – बिक्रम यादव
उपाध्यक्ष – सुनितादेवी यादव

 राप्ती सोनारी गाउँपालिका
अध्यक्ष – तुलसीराम थारु
उपाध्यक्ष – चमेली वाकवल

 वैजनाथ गाउँपालिका
अध्यक्ष – मानबहादुर रुचाल
उपाध्यक्ष – शारदा रेग्मी विश्वकर्मा

 खजुरा गाउँपालिका
अध्यक्ष – किस्मतकुमार कक्षपति
उपाध्यक्ष – एकमाया विश्वकर्मा

 डुडुवा गाउँपालिका
अध्यक्ष – सकिल अहमद खाँ
उपाध्यक्ष – कृष्णावती पाण्डे

 जानकी गाउँपालिका
अध्यक्ष – रामनिवास यादव
उपाध्यक्ष – भुमिसरा धिताल

 कोहलपुर नगरपालिका
प्रमुख – लुटबहादुर रावत
उपप्रमुख – कृष्णाकुमारी चौधरी

६. बर्दिया जिल्ला

 गुलरिया नगरपालिका
प्रमुख – हरिप्रसाद ज्ञवाली
उपप्रमुख – टिका सम्सेली

 मधुवन नगरपालिका
प्रमुख – दुर्गाबहादुर ओली
उपप्रमुख – हिरा चौधरी

 राजापुर नगरपालिका
प्रमुख – पाहारी थारु
उपप्रमुख – कृष्णी थारु

 बारबर्दिया नगरपालिका
प्रमुख – रामबहादुर चौधरी
उपप्रमुख – पुष्पा ओली

 ठाकुरबाबा नगरपालिका
प्रमुख – घननारायण श्रेष्ठ
उपप्रमुख – विना भट्टराई

 बाँसगढी नगरपालिका
प्रमुख – शालिकराम अधिकारी
उपप्रमुख – सुष्मा चौधरी

 बढैयाताल गाउँपालिका
अध्यक्ष – लालबहादुर श्रेष्ठ
उपाध्यक्ष – दीपा गौतम

 गेरुवा गाउँपालिका
अध्यक्ष – नुतनकुमार थारु
उपाध्यक्ष – मञ्जु शर्मा

७. रोल्पा जिल्ला

 रुन्टीगढी गाउँपालिका

अध्यक्ष – वालाराम बुढा

उपाध्यक्ष – छमाया पुन

 त्रिवेणी गाउँपालिका

अध्यक्ष – शान्तकुमार ओली

उपाध्यक्ष – सावित्रा बुढा मगर

 माडी गाउँपालिका

अध्यक्ष – प्रेमबहादुर घर्तीमगर

उपाध्यक्ष – कमला परियार

 सुकिदह गाउँपालिका

अध्यक्ष – रोशनकुमार ओली

उपाध्यक्ष – निर्मलाकुुमारी ओली

 दुईखोली गाउँपालिका

अध्यक्ष – लोकेन्द्र घर्तीमगर

उपाध्यक्ष – कमला रोकामगर

 थवाङ गाउँपालिका

अध्यक्ष – हितबहादुर रोकामगर

उपाध्यक्ष – धनकुमारी बुढामगर

 सुनछहरी गाउँपालिका

अध्यक्ष – रिमु खत्री

उपाध्यक्ष – कर्मा रोकामगर

 लुङ्ग्री गाउँपालिका

अध्यक्ष – राजेन्द्र बुढाथोकी

उपाध्यक्ष – नमकली बानियाँ

 सुवर्णावती गाउँपालिका

अध्यक्ष – खिमचन्द्र पुनमगर

उपाध्यक्ष – रिता विष्ट क्षेत्री

 रोल्पा नगरपालिका

प्रमुख – मिना शर्मा

उपप्रमुख – नन्दकुमार आचार्य

८० रुकुम जिल्ला

 पुठा उत्तरगंगा गाउँपालिका

अध्यक्ष – भिउमान घर्ती

उपाध्यक्ष – सिता घपाने

 सिस्ने गाउँपालिका

अध्यक्ष – नन्दलाल शर्मा

उपाध्यक्ष – नुमेन्द्र खड्का

 भूमे गाउँपालिका

अध्यक्ष – आशा स्वर्णकार

उपाध्यक्ष – कमानसिंह डाँगी

९० प्यूठान जिल्ला

 झिमरुक गाउँपालिका

अध्यक्ष – मानबहादुर जिसी

उपाध्यक्ष – कमला रिजाल

 नौबहिनी गाउँपालिका

अध्यक्ष – डिलबहादुर थापामगर

उपाध्यक्ष – चित्रकली बुढा

 गौमुखी गाउँपालिका

अध्यक्ष – रतिमान राना

उपाध्यक्ष – ज्ञानुमाया केसी

 मल्लरानी गाउँपालिका

अध्यक्ष – इमानसिंह भारती

उपाध्यक्ष – सरिता पोखरेल

 ऐरावती गाउँपालिका

अध्यक्ष – टिकाबहादुर गुरुङ

उपाध्यक्ष – वसन्ता आचार्य

 सरुमारानी गाउँपालिका

अध्यक्ष – झगबहादुर विश्वकर्मा

उपाध्यक्ष – मिना सोमै मगर

 माण्डवी गाउँपालिका

अध्यक्ष – श्रीधर रोका

उपाध्यक्ष – सम्झना घर्तीमगर

 स्वर्गद्वारी नगरपालिका

प्रमुख – नेत्रबहादुर रोकाय

उपप्रमुख – गोमा रेग्मी

 प्यूठान नगरपालिका

प्रमुख – तुल्सीराम शर्मा

उपप्रमुख – शान्ता आचार्य

१०० अर्घाखाँची जिल्ला

 सन्धिखर्क नगरपालिका

प्रमुख – कृष्णप्रसाद श्रेष्ठ

उपप्रमुख – ईश्वरा पोख्रेल

 शितगंगा नगरपालिका

प्रमुख – बसन्तकुमार श्रेष्ठ

उपप्रमुख – गीता भाट

 भूमिकास्थान नगरपालिका

प्रमुख – पिताम्बर भुसाल

उपप्रमुख – सुनिता वेलवासे

 मालारानी गाउँपालिका

अध्यक्ष – वालकृष्ण आचार्य

उपाध्यक्ष – प्रमिला क्षेत्री

 छत्रदेव गाउँपालिका

अध्यक्ष – ऋषिराम अधिकारी

उपाध्यक्ष – मनिषा शर्मा पन्थी

 पाणिनी गाउँपालिका

अध्यक्ष–जीवनारायण कोइराला

उपाध्यक्ष – लक्ष्मी गौतम

११० गुल्मी जिल्ला

 कालीगण्डकी गाउँपालिका

अध्यक्ष – टिकाराम ढकाल

उपाध्यक्ष – चन्द्रा पराजुली

 सत्यवती गाउँपालिका

अध्यक्ष – अमर सिंजापति

उपाध्यक्ष – सूवर्ण शेरचन शाही

 चन्द्रकोट गाउँपालिका

अध्यक्ष – मिमलाल श्रेष्ठ

उपाध्यक्ष – राधिका अर्याल

 मुसिकोट नगरपालिका

प्रमुख – सोमनाथ सापकोटा

उपप्रमुख – कमला शर्मा

 रुरु गाउँपालिका

अध्यक्ष – निलकण्ठ गौतम

उपाध्यक्ष – लक्ष्मी पन्थ

 छत्रकोट गाउँपालिका

अध्यक्ष – मधुकृष्ण पन्थ

उपाध्यक्ष – नर्मदा भण्डारी

 गुल्मीदरवार गाउँपालिका

अध्यक्ष – कृष्णबहादुर भुसाल

उपाध्यक्ष – सुशिला पुनमगर

 रेसुङ्गा नगरपालिका

प्रमुख – डिल्लीराज भुसाल

उपप्रमुख – ललिता गौतम

 धुर्कोट गाउँपालिका

अध्यक्ष – कृष्ण घिमिरे

उपाध्यक्ष – रिता थापा काउछा

 मदाने गाउँपालिका

अध्यक्ष – दानबहादुर केसी

उपाध्यक्ष – सरिता खड्का

 मालिका गाउँपालिका

अध्यक्ष – रितबहादुर थापा

उपाध्यक्ष – देवा अर्याल

 ईस्मा गाउँपालिका

अध्यक्ष – लक्ष्मण विष्ट

उपाध्यक्ष – विमला खत्री

१२० पाल्पा जिल्ला

 निस्दी गाउँपालिका

अध्यक्ष – मुक्तबहादुर सारु

उपाध्यक्ष – रिता अर्याल

 रामपुर नगरपालिका

प्रमुख – राजुप्रसाद श्रेष्ठ

उपप्रमुख – दुर्गादेवी राना

 पूर्वखोला गाउँपालिका

अध्यक्ष – नुनबहादुर थापामगर

उपाध्यक्ष – भागिरथी भट्टराई

 रम्भा गाउँपालिका

अध्यक्ष – विष्णुप्रसाद भण्डारी

उपाध्यक्ष – राधा श्रेष्ठ

 माथागढी गाउँपालिका

अध्यक्ष – विमल काफ्ले

उपाध्यक्ष – माया चिदीमगर

 तिनाउ गाउँपालिका

अध्यक्ष – ओमबहादुर घर्तीमगर

उपाध्यक्ष – दमयन्ती थापामगर

 वगनासकाली गाउँपालिका

अध्यक्ष – देवीप्रसाद वस्याल

उपाध्यक्ष – सरस्वती चिदीमगर

 तानसेन नगरपालिका

अध्यक्ष – अशोककुमार शाही

उपाध्यक्ष – लक्ष्मी पाठक

 रिब्दीकोट गाउँपालिका

अध्यक्ष – नारायणबहादुर जीसी

उपाध्यक्ष – लक्ष्मी खनाल

 रैनादेवी छहरा गाउँपालिका

अध्यक्ष – रामबहादुर राउत

उपाध्यक्ष – गोमा रास्कोटीमगर

प्रतिक्रिया दिनुहोस्: